У Любинях тепер нова та безпечна дорога | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Любинях тепер нова та безпечна дорога
09 Серпня, 13:11

У Любинях тепер нова та безпечна дорога

На Львівщині завершили поточний ремонт дороги місцевого значення загального користування  Брожки – Мельники. Це яскравий приклад успішного результату програми «Велике будівництво».

Дорога у селі Любині була однією із найпроблемніших у Яворівській громаді. Загалом,  проклали 1700 метрів асфальтного покриття. Тепер тут не лише комфортно їхати, а й безпечно.

«Більше 20-ти років у нашому селі не було дороги. Ми зверталися до всіх рівнів влади: міської, обласної, просили і сприяння нашого народного депутата Павла Бакунця. І нас таки почули. Сьогодні їхав у справах і не віриться, що це дорога до мого рідного села», – каже Руслан Горгут, староста села.

Ремонтні роботи встигли завершити до дня вшанування пам’яті Святого Пророка Іллі. Саме тоді у Любинях відбулося освячення храму, яке здійснив Архиєпископ і Митрополит Львівський владика Ігор Возьняк.

«Я б хотів бачити таку дорогу до кожного села. На жаль, відремонтувати усі одночасно є просто нереально. А таких доріг на карті Яворового краю ще чимало. Тому сьогодні разом з громадою села Любині я щиро радію, що до приїзду Архиєпископа та Митрополита Львівського владики Ігоря Возьняка таки встигли зробити комфортну та безпечну дорогу. Працюємо далі!» – коментує нардеп, Павло Бакунець.

  • 0
  • 951
Відео