Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У ЛОДА гірники оголосили голодування через невиплату заробітної плати
21 Січня, 20:55

У ЛОДА гірники оголосили голодування через невиплату заробітної плати

Сьогодні, 21 січня, до будівлі Львівської ОДА прийшли лідери профспілок ДП “Львіввугілля” з вимогою виплатити працівникам підприємства заборгованість із зарплати, яку ті не отримують від листопада 2019 року. На знак протесту вони заявили про початок голодування. Про це інформує ТСН.

Представники профспілок вже понад чотири години перебувають у кабінеті заступника голови ЛОДА. Вони відмовляються його покидати допоки, їм не перерахують принаймні місячний фонд зарплати, а це 150 мільйонів грн.

Близько 20.30 до них прийшов заступник голови обласної адміністрації Василь Лозинський. Він запевнив, що обговорив ситуацію із прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком. Нібито, під час розмови було вирішено перерахувати перших 10 млн грн вранці 22 січня.

Лозинський запропонував представники профспілок поїхати додому, але шахтарі ухвалили рішення сидіти до ранку, поки не буде здійснено виплату грошей. В ОДА повідомили, що людей не виганятимуть.

Станом на зараз заборгованість перед ДП “Львіввугілля” (це шість шахт та вісім тисяч працівників – ред.) 317 мільйонів гривень. До слова, нині шахти підприємства працюють у звичному режимі.

Фото: соціальні мережі.

  • 0
  • 193
Схожі новини