Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У ЛОДА розповіли, скільки підручників бракує школам Львівщини цьогоріч
26 Серпня, 18:02

У ЛОДА розповіли, скільки підручників бракує школам Львівщини цьогоріч

До початку нового навчального року залишилось декілька днів. Комісії департаменту освіти і науки ОДА перевіряють готовність шкіл Львівщини до навчання.

Де-не-де завершують ремонти, а вчителі сумлінно готують перші уроки для своїх учнів. Журналісти дізналися, чи не спіткає школярів лихо минулих років – навчання без підручників. Про це повідомляє Galnet.

“Практично наступного тижня будемо мати стовідсоткове забезпечення підручниками для другого класу. На відміну від минулих років, цьогоріч маємо змогу вчасно видати підручники для діток, які вчаться по новому Державному стандарту початкової освіти. Процес підготовки триватиме до закінчення серпня”, –  пояснила очільниця Департаменту освіти і науки ЛОДА Любомира Мандзій.

Усі підручники область має вже для тих учнів, які підуть у 5 клас, а це 18 тис. 625 книг. Шестикласники забезпечені лише на 39%: із запланованих 79 тис. 525 книг наразі є лише 30 тис. 930.

Учні 10-11 класів підручниками забезпечені на 43%. Іх 440 тис. 849 наразі є лише 189 тис. 843 підручники.

До слова, цьогоріч учні вчитимуть фінансову грамотність за новими підручниками. Програму, навчальний посібник і робочий зошит “Фінансова грамотність. Фінанси. Що? Чому? Як?” створили  цьогоріч.

 

Фото: ілюстративне.

Схожі новини