У ЛОВА оприлюднили список організацій, причетних до втечі ухилянтів через систему «Шлях» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У ЛОВА оприлюднили список організацій, причетних до втечі ухилянтів через систему «Шлях»
08 Березня, 19:12

У ЛОВА оприлюднили список організацій, причетних до втечі ухилянтів через систему «Шлях»

Львівська обласна військова адміністрація надала список громадських організацій і благодійних фондів, чиї водії порушили строки перебування за кордоном. Мова йде про майже 1800 чоловіків призивного віку, які скористались системою «Шлях». Про це повідомили у NGL.media.

У виданні зазначають, що оприлюднені дані навряд чи повні, оскільки ґрунтуються виключно на підставі листів Державної прикордонної служби (ДПСУ), яка періодично інформує ЛОВА про порушення внесеними до системи «Шлях» волонтерами термінів перебування за кордоном. Тому, якщо ДПСУ не надсилала таких листів щодо певних організацій, то їх відповідно не буде у цьому списку.

Загалом у наданому списку є 62 організацій, від яких через систему «Шлях» виїхали і вчасно не повернулися 1786 чоловіків призивного віку.

Додамо, раніше NGL.media публікували власний список громадських організацій і благодійних фондів, від яких завдяки дозволам ЛОВА безповоротно виїхали 2248 чоловіків призивного віку. Оприлюднені ЛОВА дані загалом підтверджують опубліковану раніше NGL.media інформацію, проте є нюанси.

Наприклад, лідером у списку журналістів був миколаївський осередок товариства «Просвіта» з 96 втікачами-«волонтерами». Натомість, за даними ЛОВА, терміни перебування за кордоном порушили 137 представників цієї організації, яку очолює Наталія Муха. Вона, як з’ясували NGL.media, виявилась родичкою голови ЛОВА Максима Козицького. Цікаво, що ще однієї пов’язаною з Мухою організації – «Театр «Хліб» – у списку ЛОВА нема.

Загалом у десятку за кількістю порушників за даними ЛОВА потрапили також БФ «Легіон січових стрільців», «Комісія із боротьби з корупцією в м. Самбір», «Промінь нашої надії», «Відродження нашої України», «Наші добрі справи», «Байрактар.», «Здійснити мрію», «Сприяння та допомоги» і «Світ любові».

Відео