Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Зеленський представив нового очільника Львівщини
06 Лютого, 16:17
logo-black

Зеленський представив нового очільника Львівщини

Щойно в Червонограді президент Володимир Зеленький представив нового голову ЛОДА – 38-річного львівського бізнесмена Максима Козицького. Представлення відбулось під час зустрічі з гірниками на шахті «Межирічанська» ДП «Львіввугілля».

Подія не стала несподіванкою, адже про кандидатуру Козицького на цю посаду заговорили ще майже місяць тому, одразу після звільнення Маркіяна Мальського. 27 грудня Максим Козицький єдиний подав декларацію як кандидат на посаду голови ЛОДА. А наступного дня його прізвище погодив Кабмін.

Нагадаємо, Максим Козицький донедавна був директором компанії «Еко-Оптіма» та цілої низки інших фірм у сфері альтернативної енергетики, керівництво якими у січні 2020 року передав батькові Зіновію Козицькому, разом із тим залишившись серед їх кінцевих бенефіціарних власників. Компанія «Еко-Оптіма» займається виробництвом електроенергії з альтернативних джерел – за допомогою вітрових та сонячних електростанцій. Батько Максима Козицького – доволі відомий львівський бізнесмен. Окрім альтернативної енергетики, він працює у сфері видобутку нафти й газу.

 

Схожі новини