Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Бачили таке у Польщі”: у львівській аптеці встановили унікальну захисну стіну
17 Березня, 13:50
logo-black

“Бачили таке у Польщі”: у львівській аптеці встановили унікальну захисну стіну

В аптеці «Копійка» на вул. Володимира Великого, 105а облаштували унікальний бар’єр, аби вберегти фармацевтів від коронавірусу. Усі прилавки відгородили за допомогою будівельної плівки. На касах зробили віконечка.

«Наше керівництво бачило таке у польській аптеці. Подумали, що це чудовий лайфхак. І справді – затрати не такі вже й великі, а нам, працівникам, – гарний захист від інфекцій, – розповіли LMN в аптеці. – Відвідувачі з розумінням ставляться до такої «стіни». Думаємо, для багатьох, хто досі ігнорує карантин, це чергове нагадування про те, наскільки ситуація з коронавірусом є серйозною».

Сьогодні-завтра таку ж конструкцію мають встановити у ще одному відділенні аптечної мережі.

«Дуже гарна ідея, було би добре, якби таке зробили не тільки в аптеках, а й у всіх магазинах, – каже львів’янка Ірина Коропуж. – Я торгую в невеличкому продуктовому магазині, маємо свою випічку. Вчора власниця казала, що, певно, будемо закриватися на час карантину. Але ми, продавці, не хочемо цього, розуміємо, що доведеться іти за власний рахунок. А така «стіна» вирішила б багато проблем. Розказала про неї власниці, обіцяла, що нині піде в аптеку, подивиться».

фото: zaxid.net

Схожі новини