Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У львівському притулку без господарів залишаються 70 тварин: як та чим допомогти
16 Серпня, 17:31

У львівському притулку без господарів залишаються 70 тварин: як та чим допомогти

За час війни Домівка врятованих тварин, що у парку «Знесіння», прийняла понад 5 тисяч домашніх улюбленців, зокрема собак та котів, які залишились без опіки. Проте через брак місць багатьох тваринок не змогли взяти. Тому благодійники вирішили побудувати новий притулок, за 45 км від Львова, повідомила Львівська міська рада.

«Зараз у нашому притулку є 50 собак та близько 20 котів. Всі вони шукають свої домівки, тому ми будемо дуже раді тим, хто хоче взяти собі домашнього улюбленця. Також ми запрошуємо людей приходити та вигулювати тварин. До слова, у нас є постійні потреби у овочах, фруктах, м’ясі, рибі тощо, тому радо вітаємо всіх, хто може допомогти їх забезпечити», — розповів керівник Домівки врятованих тварин Орест Залипський.

Щоб мати змогу продовжувати допомагати тваринам, які опинились без господарів у час війни, зоозахисники почали будівництво нового притулку на ділянці, яку передав Домівці благодійник.

Вже зараз там будуються адмінприміщення, далі на черзі карантинні та господарські приміщення, склади, вольєри, а також місце, де житимуть працівники, які постійно будуть знаходитись з тваринками. Відкрити новий прихисток планують до травня наступного року.

За словами керівника, землю під новий притулок передали благодійники, а матеріали купуються на пожертви людей. Також підтримують закордонні партнери. Тому будівництво відбувається без вкладу бюджетних коштів міста.

Схожі новини