“Щоб пісні жили, їх потрібно співати”: у Львівській філармонії зазвучать українські шлягери у джазовій обробці | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Щоб пісні жили, їх потрібно співати”: у Львівській філармонії зазвучать українські шлягери у джазовій обробці
08 Жовтня, 18:47

“Щоб пісні жили, їх потрібно співати”: у Львівській філармонії зазвучать українські шлягери у джазовій обробці

24 жовтня о 17:00 у Львівській національній філармонії відбудеться концерт «Шедеври української естради in da Jazz». Концерт, що має на меті нагадати глядачам найвідоміші шлягери минулого століття.

На концерті звучатимуть твори Мирослава Скорика, Богдана Веселовського, Анатолія Кос-Анатольського, Ігоря Поклада, Володимира Івасюка, Миколи Мозгового та інших. Ці пісні виконували легенди української естради Василь Зінкевич, Володимир Івасюк, Назарій Яремчук, Микола Мозговий, Квітка Цісик і т. д, на них формувалося не одне покоління українських музикантів.

Співатимуть провідні вокалісти Львова Оксана Караїм, Юрій Григораш, Павло Пігура у супроводі кращих джазменів.

«Щоб пісні жили, їх потрібно співати. Не хочеться, щоб прекрасну музику минулого століття забували. Бо в тих піснях стільки музики, глибини та любові, що хочеться бути причетними до них. Це великий пласт нашої культури, як і народні пісні, і це наша історія, – каже виконавиця Оксана Караїм. – У цьому концерті виконую пісні Мирослава Скорика, Ігоря Поклада та Богдана Веселовського. Будуть і ліричні «Жоржини», і грайливі «Прийде ще час» та « Зелен клен». Мої друзі по сцені, Юра Григораш та Павло Пігура, теж будуть виконувати багато гарних пісень, які я дуже люблю та із задоволенням послухаю».

Організатори запевняють – захід відбудеться з дотриманням всіх карантинних вимог. Квитки придбати можна тут.

  • 0
  • 170
Відео