У львівській лікарні хворих на коронавірус вже розміщують у облаштованих коридорах та актових залах | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У львівській лікарні хворих на коронавірус вже розміщують у облаштованих коридорах та актових залах
17 Березня, 10:41
logo-black

У львівській лікарні хворих на коронавірус вже розміщують у облаштованих коридорах та актових залах

Вчора, 16 березня, у соцмережах розповсюдили інформацію про те, що у Клінічній лікарні швидкої допомоги ковідних пацієнтів кладуть в коридорах. Користувачі у коментарях багато сперечалися чи не фейкова ця інформація та чому саме хворих на ковід лікують у таких приміщеннях.

У Клінічній лікарні LMN ситуацію підтвердили. На світлині, оприлюдненій в соцмережах, справді облаштована зона для хворих на коронавірус, вона розташована в оному із корпусів лікарні, частину якого винаймав медичний коледж. І готували її для хворих заздалегідь. Там на двох поверхах розгорнути 350 додаткових ліжок, забезпечених киснем.

«Нас давно було повідомлено, що потрібно звільнити приміщення для роботи з ковідними хворими. Лікарня готувалась до непростої ситуації, яка може виникнути із коронавірусом. Так, жодне із цих приміщень раніше не були пристосовані для роботи із пацієнтами. Перший поверх – це були доволі просторі коридори. Другий поверх – це адміністративні кімнати, актові зали. Сьогодні всюди там лежать пацієнти. Неправильно зараз подавати інформацію, наче хворих просто кладуть у коридорах і вони лежать десь на протягах. Ні, ми розміщуємо пацієнтів у тих приміщеннях, які вже давно готувалися, до роботи із хворими, при масовому їх поступленні. Там заздалегідь були розставлені ліжка та все необхідне. Ми починали приймати людей у менших приміщеннях, палатного типу і потроху розширялись. Тому що ситуація, яка є в місті, зобов’язує нас лікувати хворих. Всі наші пацієнти отримують необхідну, невідкладну медичну допомогу», – прокоментувала ситуацію речниця Клінічної лікарні швидкої допомоги Христина Каспшишак.

Станом на вчора у Лікарні швидкої допомоги перебувало 300 ковідних пацієнтів. Зі слів адміністрації, половину свого ресурсу медзаклад уже вичерпав.

Клінічна лікарня швидкої допомоги у Львові – найбільша медустанова в Західній Україні. Вона розрахована на 910 ліжок, тут працює 7 центрів і 25 відділень.

За останню добу коронавірус підтвердили у 497 львів’ян. До лікарень госпіталізували 79 осіб, виписали – 46. На лікуванні перебуває 652 пацієнти, і більшість з них потребує забезпечення киснем.

  • 0
  • 2004
Відео