Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У львівській лікарні створили спеціальну кімнату для дітей, яких готують до операції
02 Червня, 20:13

У львівській лікарні створили спеціальну кімнату для дітей, яких готують до операції

Аби полегшити діткам та їхнім батькам процес лікування, в міській дитячій клінічній лікарні створили окрему лікувальну зону – кімнату анестезії. Окрім необхідного обладнання, кімнату ще й розмалювали яскравими малюнками, повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

У цій кімнаті дитина перебуває з одним із батьків. Там розпочинають етап передопераційного процесу. Коли дитина прокидається після операції, вона знову перебуває в оточенні сім’ї.

«Щоразу, коли дитина хворіє, виникає не тільки тривога, а й неймовірний стрес в родині пацієнта. А коли необхідне і хірургічне втручання, то батьки намагаються приховати ще й страх перед процедурами, що звичайно, передається дітям. Анестезія у дітей має багато відмінностей, порівняно з дорослими пацієнтами. Особливо, період підготовки до її проведення. Важливу роль для стабільного перебігу анестезії відіграє психоемоційний стан дитини та її батьків перед операцією. Тому задля зменшення негативного впливу стресу, процедури та застосування медикаментів рекомендовано виконувати у присутності батьків», – пояснив головний лікар міської дитячої лікарні Дмитро Квіт.

Кімната в складі оперблоку облаштована необхідним медичним обладнанням, централізованою подачею кисню та всім необхідним для невідкладної допомоги на випадки ймовірних непередбачуваних ситуацій. Аби відволікти увагу дитину від неприємних процедур, на стінах намалювали панно з улюбленими героями. Їх для лікарні намалювали студенти архітектурного факультету НУ «Львівська політехніка».

Фото: ЛМР

Схожі новини