Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У львівській лікарні видужує хлочик, якого мама врятувала ціною власного життя
03 Травня, 16:12

У львівській лікарні видужує хлочик, якого мама врятувала ціною власного життя

До першого медичного об’єднання Львова доправили хлопчика з черепно-мозковою травмою з Миколаєва. Дитина разом з родиною втікали від окупантів, однак потрапили під кулеметний обстріл. Про це повідомили у лікарні.

За словами медиків, двома автівками під білими прапорами п’ятеро людей намагалися втекти від війни. Однак їхні автівки розстріляли з кулеметів.

З пасажирів першої автівки дивом вдалося вижити лише 5-річному Михайлику та його дідусю. У чоловіка кульові поранення ніг, у дитини – черепно-мозкова травма. Мама, яка сиділа поруч, накрила сина своїм тілом. Куля потрапила їй в голову. В іншій автівці загинули всі», – розовіли у лікарні.

Володимиру, який приїхав на місце розстрілу, довелося самотужки поховати найрідніших людей. Три могили – для дітей та дружини – він викопав у себе в селі. Тепер це окупована ворогом територія. Потім із пораненим зятем вирушив у Миколаїв. Саме туди швидка повезла онука. Однак попереду був ворожий блокпост, – зазначили у лікарні.

Росіяни погрожували українцям розстрілом, однак їм все ж вдалось врятуватись.

Врятувала випадковість: лікар із швидкої, яка випадково проїздила повз, сказав, що чоловіки – його пацієнти. Їх відпустили, однак на цьому випробування війною не завершилися, – сказали у лікарні.

 

Як повідомили медики, лікарню Миколаєва, куди нарешті таки дісталися, почали обстрілювати.

Ховаючись в укритті, дідусь та батько і ухвалили рішення: будь-що евакуювати маленького Михайлика до Львова. І їм це вдалося, – додали у лікарні.

Схожі новини