Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У львівській мерії показали, як виглядатиме вулиця Миколайчука після капремонту
24 Травня, 13:22

У львівській мерії показали, як виглядатиме вулиця Миколайчука після капремонту

У Львові оголосили переможця архітектурного конкурсу на найкращу проектну пропозицію реконструкції вул. І. Миколайчука. Так, на оновленій вулиці з’явиться відокремлена смуга громадського транспорту, яка буде спільною для автобусів та електротранспорту. Про це повідомляє пресслужба Львівської мерії.

«У проєкті-переможцеві, з одного боку, є відокремлені смуги громадського транспорту, які простягаються по всій довжині вулиці – аж до виїзду у напрямку Голосківського цвинтаря. З іншого боку, є смуги автомобільного транспорту, які добре регулюються світлофорами.

Також запропонована спільна смуга руху автобусів та трамваїв. Це дає можливість розглянути максимально широку транспорту мережу, в тому числі – зв’язати вулицю Миколайчука як із радіальними, так і з концентричними напрямками руху по місту. Адаптовані зупинки та спільна смуга громадського транспорту дає дуже велику перевагу, надзвичайно важливу у цьому місці – безперешкодний зв’язок автомобілів швидкої допомоги із лікарнею», – розповів головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Додамо, участь в архітектурному конкурсі взяли архітектори зі Львова та Києва. Переможцем обрано проект авторського колективу ЛКП «Інститут просторового розвитку».

190795-vuzol-3_1
190795-vuzol-2_3
Схожі новини