Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львівській міській раді збільшилася фракція «Громадянська позиція»
19 Червня, 19:13

У Львівській міській раді збільшилася фракція «Громадянська позиція»

Відсьогодні, 19 червня, у фракції «Громадянська позиція» у Львівській міській раді побільшало депутатів. Під час сесійного засідання про своє рішення стати членом команди “ГП” заявила Анна Мармуляк.

«Ми завжди раді вітати ініціативних, прогресивних людей як у фракції міській, так і обласній. Анна – молодий прогресивний політик, має чітке бачення розвитку міста, вирішення його проблем та негараздів. Упевнений – такі люди нас суттєво підсилять. Так що вітаю у команді і – до спільної роботи!» – на сторінці “Громадянської позиції” у Фейсбук прокоментував рішення обраниці голова Координаційної ради цієї партії Володимир Гірняк.

До сьогоднішнього дня до цієї фракції у ЛМР входили Юрій Кужелюк (голова), Ігор Вань, Роман Іванців, Назар Палідович, Ірина Сердюк та Олег Сорочкін.

34-річна Анна Мармуляк народилася у Львові. У 2008 році закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка за кваліфікацією філолог, викладач англійської, німецької мови та літератури. У 2012 році отримала диплом «юриста-міжнародника». Працює у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності. Заміжня, разом з чоловіком виховують дві доньки.

Фото: Фейсбук

Схожі новини