У Львівській області електронним квитком користується… не більше двох відсотків пасажирів. Середньовіччя? Чи провал кампанії? | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львівській області електронним квитком користується… не більше двох відсотків пасажирів. Середньовіччя? Чи провал кампанії?
27 Січня, 19:12
logo-black

У Львівській області електронним квитком користується… не більше двох відсотків пасажирів. Середньовіччя? Чи провал кампанії?

Три куплені е-квитки. Це — найбільша кількість зроблених безготівково оплат за день (!) на маршрутах одного із підприємств, яке обслуговує Львівщину.

Про це розповів у ефірі програми “Погляд з Хмарочоса” Роман Думич, директор ПП “Тур-Авто”.

“Інколи бувають дні, коли по 2-3 дні не має жодної (!) валідації, — каже Роман Думич.

За його словами, не більше двох відсотків пасажирів (!) на обласних маршрутах сьогодні користуються безготівковим розрахунком.

Чому так мало?

“Проблема в тому, що є замало інформації. Часто пасажири навіть не знають, що таке валідатор і як це працює. І це не водій має розповідати, а це мав зробити розробник”, — каже перевізник.

На думку співрозмовника, аби система реально запрацювала, має бути зацікавлення усіх сторін цього процесу.

Та дуже цікаво, як це можливо, якщо скажімо, про те, що пасажирів закликали скаржитися на водіїв, які не вмикають валідатори, пообіцявши їм 200 грн, перевізники дізналися із соцмереж.

Детальніше про те, чому впровадження  е-квитка на Львівщині йде не по плану дивіться у ефірі нашої програми “Погляд з Хмарочоса” на YouTube каналі LMN.

 

User Image
Ольга Піліщук
  • 0
  • 4997
Відео