Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львівській області визначилися із мережею найпотужніших лікарень
20 Жовтня, 14:18

У Львівській області визначилися із мережею найпотужніших лікарень

Дев’ять багатопрофільних лікарень – саме стільки на Львівщині функціонуватиме медичних закладів, які надаватимуть цілодобові послуги, матимуть спеціалістів та обладнання для потужної безперервної роботи.

Львівська область стала першим регіоном в Україні, який визначився із своєю мережею  багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування.

Вибір медзакладів відбувся за єдиного підходу до всієї мережі закладів охорони здоров’я, розробленого у співпраці з Проектом USAID “Підтримка реформи охорони здоров’я”.

Такими лікарнями будуть:

Львівська міська лікарня швидкої;

Львівська обласна лікарня

Львівська міська клінічна лікарня №8

Буська центральна районна лікарня

Червоноградська міська лікарня

Дрогобицька міська лікарня

Самбірська центральна районна лікарня

Стрийська центральна районна лікарня

Новояворівська лікарня.

«Йдеться про найсильніші лікарні регіону. Вони мають бути доступні для населення та надавати якісні медичні послуги. Ми підтримуємо колег з Львівської області, які перші взяли на себе відповідальність та визначили перспективні лікарні, які в рамках поточної  мережі стануть потужними центрами, щоб українці отримували якісну медичну допомогу», – говорить міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька.

Наступним кроком Львівської області стане затвердження рішення госпітальної ради розпорядженням голови обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, в рамках трансформації системи фінансування системи охорони здоров’я всі регіони мають затвердити свої спроможні мережі багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування. Це б мало покращити якість надання медичної допомоги.

Окрім Львівської області, експерти Проекту  USAID “Підтримка реформи охорони здоров’я” провели такий аналіз ще для 10-ти областей – Тернопільської, Вінницької, Чернівецької, Хмельницької, Херсонської, Житомирської, Закарпатської, Донецької, Рівненської, Полтавської, а також експрес-оцінку для решти областей.

Схожі новини