Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львівській Опері відбудеться концерт для малюків
11 Лютого, 11:26
logo-black

У Львівській Опері відбудеться концерт для малюків

Інтерактивне дійство для дітей віком від двох до чотирьох років відбудеться цієї неділі, 13 лютого, у Дзеркальній залі Львівської національної опери. Про це повідомляє пресслужба театру.

Музичні забавлянки «Валентинки для дитинки, або Історія пана Добряка» проведуть в рамках унікального дитячого проекту «Привіт, оперо!».

«Це буде повчальна історія для маленьких меломанів, що розповідає діткам про любов і добро, про те, як важливо допомагати друзям у різних життєвих ситуаціях. Під час інтерактивного концерту у супроводі фортепіано та вокалу діти допоможуть скласти велике сердечко для пана Добряка, виконуючи веселі та цікаві завдання», – розповідає Марія Дрозд,  заступниця керівника літературно-драматургічної частини Львівської національної опери.

Додамо, цикл інтерактивних дитячих концертів «Привіт, оперо!» розпочали у січні цього року. Вони відбуваються у Дзеркальній та Глядацькій залах Львівської опери й розраховані на дітей різного віку. Для дітей 2-4 років проводяться музичні забавлянки у Дзеркальній залі театру – інтерактивні концерти, де діти є активними учасниками музичної пригоди. А от для діток від 5 років й молодшого шкільного віку на головній сцені театру заплановано театралізовані дійства, де наймолодші глядачі разом з оркестром, балетом і солістами театру поринуть у чарівний світ опери та балету.

dsc_8415
dsc_8562

«Ми переконані, цей проект у пізнавально-ігровій формі відкриватиме перед наймолодшими глядачами захопливий світ театру та розвиватиме любов до мистецтва з раннього віку», – зазнають у пресслужбі театру.

Цикл концертів розроблений і відбувається у співпраці із Центром музичного розвитку «TEMPO». Авторка проекту – Ірина Вакуліна.

Схожі новини