У Львівській опері відбулася презентація першого в Україні альбому сценографічних робіт Євгена Лисика (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львівській опері відбулася презентація першого в Україні альбому сценографічних робіт Євгена Лисика (ВІДЕО)
02 Листопада, 16:07
logo-black

У Львівській опері відбулася презентація першого в Україні альбому сценографічних робіт Євгена Лисика (ВІДЕО)

1 листопада у Львівській національній опері відбулася  презентація першого в Україні альбому сценографічних робіт народного художника України Євгена Лисика. 

Цей альбом є повним зібранням робіт майстра.

 

 

«Видання цього альбому – це справжній український прорив у культурному просторі України», – зазначає Генеральний директор-художній керівник Львівської національної опери Василь Вовкун.

Митець є дуже актуальним і сьогодні. Адже надзвичайно важливо цінувати та передавати власну культурну спадщину. Бо саме вона визначає хто ми є, і надає нам відчуття ідентичності та приналежності.

«Те, що нас так багато зібралося, що так багато в Україні є не тих людей, що сприймають і люблять творчість, а віросповідують творчість Євгена Лисика. Це серйозна подія, яка свідчить про те, що ми здатні сприймати високе мистецтво, високе мистецьке мислення і високі мистецькі твори»,- говорить видатний митець, народний художник України, академік Національної академії мистецтв України Любомир Медвідь.

Після презентації альбому відбулося унікальне мистецьке дійство “Гармонія сфер”. Неймовірне видовище, на якому глядачі мали можливість  на власні очі побачити дивовижний світ полотен Євгена Лисика, який “оживає” в сучасній мультимедійній проєкції.

Неймовірні емоції доповнювали відомі симфонічні твори Ріхарда Вагнера, Бориса Лятошинського, Гектора Берліоза, Бенджаміна Бріттена, Самуеля Барбера, Отторіно Респігі та інших композиторів у надзвичайному виконанні оркестру Львівської національної опери під орудою Народного артиста України Мирона Юсиповича.

Марія Іваніцька

User Image
Вікторія Васильченко
Відео