У Львівській ОВА створять робочу групу, яка контролюватиме закупівлі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львівській ОВА створять робочу групу, яка контролюватиме закупівлі
13 Жовтня, 14:22

У Львівській ОВА створять робочу групу, яка контролюватиме закупівлі

У Львівській обласній військовій адміністрації створять робочу групу, яка контролюватиме використання бюджетних коштів. Про це повідомили у Львівській ОВА.

Відповідно до протокольного доручення Уряду, ці групи повинні контролювати належне використання коштів, виділених з фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Їх сформують з представників ОВА, СБУ, БЕБ та НАБУ, зокрема на Львівщині.

Окрім того, ЛОВА розширить поле контролю і на закупівлі, замовниками яких є органи місцевого самоврядування, їхні структурні підрозділи та підпорядковані комунальні підприємства. Також ця процедура не омине і районні військові адміністрації та структурні підрозділи адміністрації.

Наразі готується розпорядження начальника Львівської ОВА Максима Козицького про затвердження положення щодо робочої групи. Перше засідання має відбутись наступного тижня.

Нагадаємо, що раніше пікетувальники вимагали, аби в ЛОВА була створена комісія, яка буде працювати над реальним зменшенням некритичних витрат, а не лише робила видимість роботи.

Відео