У львівському аеропорту можуть відкрити рейс Львів-Амстердам | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У львівському аеропорту можуть відкрити рейс Львів-Амстердам
08 Січня, 15:33

У львівському аеропорту можуть відкрити рейс Львів-Амстердам

Голландська авіакомпанія KLM звернулась до адміністрації Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького з ініціативою відкрити рейс Львів – Амстердам. Про це у інтерв’ю виданню «У відпустку» розповіла директорка львівського аеропорту Тетяна Романовська.

«Я веду перемовини з KLM про відкриття рейсу зі Львова в Амстердам, аби авіаперевізники звідти перевозили наших пасажирів у Америку. На одній із нещодавніх конференцій сам KLM запропонував нам провести переговори, а не ми», – сказала Тетяна Романовська.

Втім, за її словами, нині проблема у тому, що цій авіакомпанії не вистачає слотів у аеропорту Амстердама. Також львівський аеропорт домовляється з американськими авіакомпаніями, але поки що перевізники не впевнені у вигідності такого сполучення.

«У одній із американських компаній – Delta – нам сказали, аби ми спершу почали співпрацювати з KLM та Амстердамом, а потім вони визначать, чи потрібен Львову прямий рейс. Я думаю, що з KLM щось вийде», – додала очільниця львівського аеропорту.

 

 

Додамо, зі Львова також можуть запустити прямий авіарейс до столиці Угорщини – Будапешта.

А з березня 2019 року  у Львів розпочинає польоти авіакомпанія airBaltic. На ці рейси авіаперевізник планує поставити великі типи літаків. Португалія й Іспанія – це пріоритет на 2019 рік.

Відео