Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У львівському аеропорту затримали рейс до Німеччини майже на 11 годин
22 Вересня, 15:32
logo-black

У львівському аеропорту затримали рейс до Німеччини майже на 11 годин

Тетяна Пасічник

Вчора, 21 вересня, у львівському аеропорту затримали рейс авіакомпанії Ryanair до Дюсельдорфа майже на 11 годин. У пресслужбі аеропорту назвали причину – несправність пожежного індикатора у літаку.

Для усунення проблеми працівники змушені були чекати на спеціальний літак з Лондона, який привезе техніків і запчастин.

Літак до Дюсельдорфа повинен був вилетіти о 9.40. Однак чекали пасажири весь день – аж до 20.23.

“Ми майже зустріли схід і захід сонця в одному місці – львівському аеропорті, – розповідає LMN пасажирка Романа Пацюрко. – І навіть те, що ми у власному місті, у Львові, не рятує ситуацію. Ми втратили багато коштів, пропустили автобус та потяг у місті, в яке летимо. Втратили гроші, які заплатили за оренду квартири. Та це в порівнянні ще нічого. Люди, які летіли з нами, пропустили наступні рейси, адже дехто летів з пересадками. Один чоловік не встиг на весілля родичів. Всі дуже розчаровані”.

Працівники аеропорту тричі роздавали їжу пасажирам, які чекали.

“Двічі це був солодкий круасан, а один раз бутерброд з сиром та перцем. Це не був повноціннй обід, але хоть щось. Також давали воду, – каже Романа. – Ще сумно, бо були діти, для яких не було достатніх умов.  Хоч насправді працівники аеропорту були дуже лояльні, але вони – не авіакомпанія, щоб зробити диво”.

Деякі пасажири налаштовані, аби їм повернули втрачені кошти. На сайті аеропорту вказано, що у зв’язку з затримкою рейсу з певних причин більше, ніж на 3 години, пасажири можуть вимагати компенсацію.

Фото: ілюстративне

Схожі новини