У львівському барі на зауваження вимкнути російську музику погрожували клієнту | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У львівському барі на зауваження вимкнути російську музику погрожували клієнту
13 Лютого, 11:19

У львівському барі на зауваження вимкнути російську музику погрожували клієнту

Цього тижня в одному із львівських барів трапився прикрий інцидент. На зауваження клієнта вимкнути російську музику у закладі не лише цього не зробили, але й погрожували фізичною розправою гостю.

Подія трапилась у середу, 10 лютого у лаунж барі “Аз Арт Львів”, що на вул. Січових Стрільців 17. З друзями його відвідав львівський блогер Володимир Андрєєв.

«Є такий заклад у Львові, зветься @azart.lviv, в який вчора я потрапив чисто випадково. Ну нічо такий заклад, офіціанти привітні, пиво добре ,кальян нормально (то не я курив). Але історія не про те. Зараз послухайте уважно. Сидимо значить ми, спілкуємся на теми бізнесу,  і тд і тп, і тут я чую, як на всю катушку лупашить руцкая музіка, – розповів блогер пізніше на своїй сторінці у ФБ. – Роблю зауваження офіціянту, той каже, шо питання зараз вирішиться, але воно не вирішується… Я питаю в чому проблема, він дає банальну відповідь:- В закладі один з наших інвесторів (якось так) і він сказав не перемикати музику.(тут до офіціянта претензій нуль). Я ше сиджу кілька хвилин, і думаю сходити в туалет. Піднімаюсь на перший поверх (так, та шняга в підвалі) а там сидить, так званий інвестор з своїми дружочками-піражочками. Шоби ви орієнтувались як виглядає “інвестор”… Це величезна, буха, лиса махіна.

Я підходжу і кажу:- Я клієнт цього закладу, я не хочу, шоб грала російська музика (не дослівно, але суть не міняється). Відповідь “інвестора”:- Шо ти дивишся на мене як баран на нові ворота, наху@ пішов звідси, вон двері і пішов наху@ звідси!

Моя відповідь (я зараз стараюсь майже хронологічно це все подати):- Ну ви не знаєте що таке інтернет?- Нах…..й пішов, бо я зараз тобі @бало розіб`ю, наху@!Ок, спускаюсь на них, розказую це колезі, збираюсь, виходжу і кажу ше на вздогін:- Ну вам пізд@! (перейшов на рівень співрозмовника).

Тут підривається якийсь обс@с@к (дружок інвестора) в спортівних чорних штанах з начосом і червоній кофті, підлітає до мене і каже:-Шо? Шо бл@ть, наху@ пішов звідси! Чи тобі п@зди дати, шоб ти забув хто ти є? Чи найти тебе і твою сім’ю переху@рити?

От…Якби не фраза про сім`ю, мене б не трігерило… та пофіг, типу, бидло слухає в своєму рагульному закладі руцкую музіку, та хай там і скопититься… але! Обс@с@к в червоному светрі погрожував моїй сімї, на зауваження про руцкую музіку!», – йдеться у дописі.

Історія інциденту в лануж барі швидко набрала розголосу. На адресу закладу в інтернеті посипались тисячі негативних відгуків. А вже на сьогоднішній ранок заклад “Аз Арт Львів” свою сторінку у ФБ й зовсім видалив.
Натомість в міській раді Львова пообіцяли розібратися в ситуації. Зокрема заступник міського голови Андрій Москаленко написав під постом Володимира Андрєєва коментар.

«З’ясуємо все детально. Такі випадки неприпустимі!», – зазначив Москаленко.

Відео