Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львівському храмі виставлять для огляду особисті речі Андрея Шептицького
17 Жовтня, 19:40

У Львівському храмі виставлять для огляду особисті речі Андрея Шептицького

У Львові до 12 листопада відбуватимуться різні культурні та релігійні заходи з нагоди 30-річчя виходу УГКЦ з підпілля та вшанування пам’яті Андрея Шептицького. Цього року минає 75 років з дня його смерті. Про це повідомляє Львівська міська рада.

1 листопада, в день смерті Митрополита Андрея, у Соборі Юра  відслужать Архиєрейську Божественну Літургію. Від 07. 00 до 22.00 можна буде оглянути експозицію його особистих речей. А також послухати виступи хорів та запалити свічку пам’яті.

Організатори планують провести серію тематичних уроків та круглих столів у навчальних закладах. Також активно залучили до заходів бібліотеки, Центр Довженка, палац Хоткевича. Крім того,  розповсюджена інформація про ці події у громадському транспорті, на сітілайтах і бордах. Планують провести низку спортивних заходів, і одним із основних буде футбольний турнір — кубок Шептицького серед духовенства. Для переможців передбачили хороший призовий фонд.

«Святіший Вселенський Архиєрей папа Франциск вже проголосив геройські чесноти Праведного Митрополита — це означає, що це останній щабель до того, щоб Митрополит був проголошений блаженним. Митрополит уже для нас є святим, і щоб ми цю святість показали, потрібно справді бути активними 1 листопада і кожного дня у нашому житті», — каже капелан Львівської міської ради отець Павло Дроздяк.

З повною програмою дійства можна ознайомитися за посиланням.

Фото: з доступних джерел.

Схожі новини