Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У львівському хостелі затримали диверсантів із Криму
28 Лютого, 16:02

У львівському хостелі затримали диверсантів із Криму

Поліцейські та інші служби продовжують затримувати диверсантів, які допомагають російській армії. Так у львівському хостелі викрили маму з сином, які приїхали з Криму і збирали тут інформацію про важливі об’єкти. Їх запідозрили небайдужі і викликали поліцію.

«У матері та сина, які приїхали з Криму зі своєю легендою, виявили карти з позначеними важливими установами міста, щоденні значні перекази грошей, заява з проханням надати російське громадянство та інше. Член їхньої родини живе в Росії», — розповіли у прес-службі патрульної поліції Львова.

Також, біля комунального підприємства Львова небайдужі помітили, що орендар квартири постійно спостерігає за містом. Виявилося, що це мешканець Криму, який воював за сусідню державу. У його мобільному виявили кілька російських номерів, а ще креслення різних літальних апаратів та російську готівку.

Були викриті й інші випадки. В одного із затриманих на вулиці чоловіків виявили відео із знятою військовою частиною. Іншого, мешканця північно-східного регіону України, який приїхав до Львова кілька днів тому, зупинили біля стратегічного об’єкта. Він вдавав з себе людину з інвалідністю, а потім спробував вихопити зброю у патрульних.

Осіб було затримано та передано відповідним службам.

d260be89-2b90-4a74-9b6b-07f6d3a0ef0d
Схожі новини