У Львівському медичному університеті на посаду ректора обрали Ореста Чемериса | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львівському медичному університеті на посаду ректора обрали Ореста Чемериса
19 Квітня, 19:15

У Львівському медичному університеті на посаду ректора обрали Ореста Чемериса

Сьогодні, 19 квітня, у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відбулися вибори ректора. Про це повідомили у zaxid.net.

Відомо, що на цю посаду був лише один претендент – 41-річний доктор медичних наук Орест Чемерис, який до цього виконував обов’язки ректора. За нього проголосувало 1184 виборці з 1219, які прийшли на виборчу дільницю.

Згодом, начальник ЛОВА Максим Козицький привітав пана Ореста із призначенням на посаду.

“Під час пандемії коронавірусу та у період повномасштабної війни, перебуваючи на посаді директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, ви дуже багато зробили для стійкості медичної системи нашої області. Впевнений, один з найкращих медуніверситетів України також лише здобуде під вашим керівництвом”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що колишній директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Орест Чемерис став новим в. о. ректора Львівського медуніверситету 5 липня 2023 року. До цього очільник вишу був Борис Зіменковський. Його звільнили з посади за некоректну поведінку 20 червня під час розподілу студентів медичного університету до інтернатури.

Відео