У Львівському обласному кардіоцентрі з’явилось нове обладнання для досліджень серця | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львівському обласному кардіоцентрі з’явилось нове обладнання для досліджень серця
18 Грудня, 17:27

У Львівському обласному кардіоцентрі з’явилось нове обладнання для досліджень серця

Одне з відділень Львівського обласного клінічного лікувального-діагностичного центру обладнали сучасною технікою для електрофізіологічних досліджень серця у пацієнта. Це сучасний метод, що дозволяє лікарям оцінити роботу провідної системи серця, виявити порушення серцевого ритму і визначити їх особливості. Про це повідомили в ЛОВА. 

«Нове обладнання дає змогу діагностувати порушення ритму серця у пацієнта, щоб таким чином надати йому якісну медичну допомогу. Це хороший спосіб профілактики захворювань. Якщо швидко діагностувати, наприклад, аритмію, то можна знизити ризик виникнення інсульту чи інфаркту. Схожого обладнання в наших закладах охорони здоров’я до цього не було, тож кардіологічний центр розширив спектр послуг, які пропонує пацієнтам», – додають в ЛОВА.

Загальна вартість обладнання — 9,8 млн гривень, які на умовах співфінансування виділили Львівська ОВА (9,2 млн) та медичний заклад (600 тисяч).

 

Щорічно в кардіологічному центрі лікується близько 2000 пацієнтів з порушеннями ритму та провідності. За 11 місяців 2023 року фахівці зробили 300 операцій на серці при цій патології.

Відео