Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львівському оборонному кластері заявили про крадіжку бронежилетів: продають в торговому центрі
17 Травня, 18:18

У Львівському оборонному кластері заявили про крадіжку бронежилетів: продають в торговому центрі

Львівський Оборонний Кластер заявив, що у мережі торговельних центрів «Епіцентр» продають бронежилети їхнього виробництва. Їх волонтери створюють і передають воїнам безкоштовно. Однак, вочевидь, хтось вирішив на благодійності інших добряче підзаробити. Інформацію про це передали Службі безпеки України.

Надали компетентним органам дані щодо всіх контрагентів, провели звірку відвантажень, записів камер та обліку транспортних засобів і відповідальних осіб, які приїздили для отримання нашої продукції. Колектив Львівського Оборонного Кластеру вважає продаж наших плитоносок не просто шахрайством. Під час війни будь-яка торгівля гуманітарною допомогою, – заявив Максим Плєхов, голова правління Львівського Оборонного Кластеру.
На початку повномасштабного вторгнення росії Міністерство оборони України визначило кластер основним координатором волонтерського руху з виробництва бронежилетів. Лабораторія кластеру проводить випробування бронеплит на відповідність ДСТУ, експерти надають консультаційну підтримку волонтерам.
Крім того, ми виклали у публічний доступ лекала наших плитоносок. Тому не були певними, що це саме наша продукція. Проте вирішили перевірити. Унікальна внутрішня система ідентифікації, яку використовує ЛОК при виробництві бронежилетів, дозволила встановити: чохли цих бронежилетів — нашого виробництва,— зазначають в оборонному кластері.

В оборонному кластері наголошують, що не беруть жодних коштів за бронежилети і не продають їх. Бронежилети виготовляються за гроші донаторів і передаються до Сил Логістики Міноборони, органів державної влади та місцевого самоврядування, напряму у військові частини або через організації, які звертаються до ЛОК і організовують логістику.

В кластері кажуть: знаючи як влаштована система співробітництва «Епіцентру» з постачальниками, припускать, що поважна компанія непричетна та у даному інциденті стала жертвою торговців совістю. Волонтери сподіваються, що правоохоронці знайдуть винних і ті понесуть належне покарання.

ОНОВЛЕНО о 19.10.  Після публікації матеріалу компанія «Епіцентр» звернулась до «Львіської мануфактури новин» та зазначила, що вказані бронежилети в мережу були поставлені компанією «Група Венето». При поставці компанія надала всі необхідні документи. Наразі бронежилети вилучено з продажу, а документи від постачальників надано для перевірки СБУ.

Бронежилети ТЕМ 1, ТЕМ 2 поставлені в мережу торговельних центрів “Епіцентр К” компанією “Група Венето”. Компанія “Група Венето” надала всі необхідні документи на товар: товарні накладні, сертифікати випробувань та якості. Відповідно, ТОВ “Епіцентр К” правомірно закупив сертифікований товар з усіма підтверджуючими документами.

Від активістів до СБУ надійшло звернення з проханням перевірити вищезазначені бронежилети. Вони здались їм схожими на ті, що були в гуманітарній допомозі для ЗСУ. У зв’язку з цим було вилучено з продажу бронежилети ТЕМ 1 з декількох торговельних центрів. Епіцентр є добросовісним набувачем товару та надав до СБУ всі документи, які отримав від компанії “Група Венето”, – зазначили в компанії. 

 

281854881_126229316722022_880863594463601624_n
Схожі новини