У львівському ОХМАДИТІ поставили на ноги 13-річного хлопчика | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У львівському ОХМАДИТІ поставили на ноги 13-річного хлопчика
23 Жовтня, 15:23

У львівському ОХМАДИТІ поставили на ноги 13-річного хлопчика

У львівському ОХМАДИТІ  прооперували 13-річного хлопчика, який страждає від підліткового амфізіозу.  Лікарям довелось ставити пластину у праву ногу підлітка. Про це повідомили у пресслужбі лікарні.

Почалася хвороба 13-річного Ярослава із болі у колінах. Після всіх обстежень медики поставили діагноз – підлітковий амфізіоз. Лікарі пояснили, що таке трапилося через надмірне навантаження на кістки.

 

“Йому ставили на праву ногу платистину. А ліву ногу скручували гвинтами. Операція пройшла успішно. А опісля нам порадили робити реабілітацію. Тож ми ходимо на заняття до Клініки реабілітації. Ми дуже задоволені. Усе на місці. Лише піднятися ліфтом. Комфортно. Тут працюють дуже хороші фахівці. Як то кажуть, на повну віддачу. Це велика допомога у здоров’ї дитини. Він вже розробляє праву ногу. Ярослав вже може ходити, може ноги ставити прямо”, – розповіла бабуся Ярослава Любов Сидор.

У майбутньому хлопець буде проходити ще курси реабілітації. Через кілька років Ярослава також чекає повторна операція, щоб усунути пластину.
Хлопець вже мріє, як після усіх оперативних втручань та курсів реабілітації зможе грати у баскетбол.
Відео