У львівському ОХМАДИТІ від коронавірусу рятують 14-річного хлопчика: дитина під ШВЛ | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У львівському ОХМАДИТІ від коронавірусу рятують 14-річного хлопчика: дитина під ШВЛ
11 Грудня, 12:24

У львівському ОХМАДИТІ від коронавірусу рятують 14-річного хлопчика: дитина під ШВЛ

За життя 14-річного хлопця баряться лікарі львівської лікарні ОХМАДИТ, дитина у важкому стані під апаратом ШВЛ. У дитини пневмонія, – повідомила сьогодні на брифінгу керівник медзакладу Олександра Бурда.

«На сьогодні у нашій лікарні лікується 15 ковідних хворих, один пацієнт в реанімаційному відділенні. Хлопчик має пневмонію, потребує штучної вентиляції легень. Дитина тиждень хворіла вдома. Його лікували як при звичайній ГРВІ. Через це почала розвиватись дихальна недостатність. Потрапивши до нас хлопець спочатку був на кисневій терапії, потім його перевели на ШВЛ. Дякуючи департаменту ОЗ нам допомогли в медикаментозному забезпеченні цієї дитини. Зараз стан хлопця стабілізувався. Сподіваємось на позитивний результат лікування. Ще двоє дітей у нас є на інвазивному забезпеченні. Їхній стан здоров’я стабільний», – каже Олександра Бурда.

Керівник ОХМАДИТу також повідомила, що останнім часом у медзакладі збільшилась кількість важких хворих і з іншими недугами.

«За період коронавірусної інфекції у нас було проліковано 11 дітей із синдромом Кавасакі. Ця інфекція може давати серйозні ускладнення та може бути небезпечною для життя. На щастя, всім дітям вдалось допомогти і жодна у нас пролікована не має ускладнень. Зараз вже всі виписані додому», – додає Бурда.

До слова, загалом в ОХМАДИТі з підозрою на коронавірус медики пролікували 457 маленьких пацієнтів. Найчастіше це діти від 1 до 14 років життя.

Відео