У львівському “ОХМАДИТІ” вилікували від остеомієліту 2-річного хлопчика | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У львівському “ОХМАДИТІ” вилікували від остеомієліту 2-річного хлопчика
11 Жовтня, 13:41

У львівському “ОХМАДИТІ” вилікували від остеомієліту 2-річного хлопчика

У дворічного хлопчика Демʼяна внаслідок травми ліктя діагностували остеомієліт. Дитину довелося оперувати. Про це повідомили у пресслужбі лікарні.

Хлопчик отримав травму ліктя у той час сім’я, коли була за кордоном. Тамтешні лікарі наклали гіпсову пов’язку. Через деякий час гіпс натер шкіру і утворився гнійник м’яких тканин в ділянці травми. Його амбулаторно розкрили та назначили антибіотик у сиропі.

Після цього дитина протягом кількох місяців періодично скаржилась на болі у лівому плечі. Також з’явилось невелике підвищення температури. Після обстеження лікарі діагностували у дитини остеомієліт лівої плечової кістки та одразу прооперували.

«На операції хірурги виявили велику патологічну кісткову порожнину у нижній третині плеча, заповнену густим гноєм. Втручання пройшло успішно. Хлопчика вже виписали зі шпиталю. Дем’ян активно рухає ураженою рукою, порушення її функції немає. Дитина перебуває під спостереженням хірургів “Охматдиту”», – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що чіткої причини чому остеомієліт у однієї дитини виникає, а у іншої ні – немає. Але травма може стати провокуючим фактором. Також ця хвороба є небезпечною тим, що її ознаки на рентгенівських знімках виникають не одразу, а лише за 2-3 тижні.

Відео