Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У львівському ОХМАТДИТі провели унікальну операцію 7-місячній дитині
25 Листопада, 10:10

У львівському ОХМАТДИТі провели унікальну операцію 7-місячній дитині

7-місячного Тимурчика, у якого була важка вроджена вада нирок врятували львівські лікарі. Дитині провели унікальну операцію.

«У хлопчика був гігантський гідронефроз ІІІ ступеня правої нирки і мультикістоз лівої, на місці нирки конгломерат кіст. Ситуація непроста – згодом Тимура чекала б ниркова недостатність, – розповіли у львівському ОХМАДИТі. – Маленькому пацієнту не змогли надати допомогу хірурги його «рідної» області. Не кожен лікар візьметься таку дитину оперувати, адже тут простору для маневрів просто немає – дитина може втратити єдину нирку під час операції.

127075274_3287027598093581_8711046180174766270_n

Лікарі кажуть, на жаль, ліву нирку вже не можна було врятувати, а от за праву вони успішно поборолись.

«Ми часто робимо операції з приводу гідронефрозу, але з однією ниркою це набагато складніше, тут ми не мали найменшого права на помилку. Операція пройшла успішно, все минуло без ускладнень. Дитина має шанс на повноцінне життя», – додають урологи ОХМАТДИТу.

Хлопчика вже виписали. А цього тижня маленький пацієнт з батьками приїжджав до своїх лікарів на контрольний огляд. Йому остаточно забрали дренажну трубку з нирки. На УЗД підтвердився добрий результат від проведеної операції. Дитина залишатиметься на контролі лікарів.

До речі, у цьому році це вже третя дитина з єдиною функціонуючою ниркою, що була успішно прооперована. Ще одна дитина із сусідньої області і з подібними проблемами готується до хірургічної корекції.

Схожі новини