У львівському ОХМАТДИТІ відкрили оновлений кабінет реабілітації | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У львівському ОХМАТДИТІ відкрили оновлений кабінет реабілітації
15 Червня, 13:30

У львівському ОХМАТДИТІ відкрили оновлений кабінет реабілітації

У Львівській обласній дитячій лікарні ОХМАТДИТ відкрили оновлений кабінет реабілітації. Їх обладнали згідно сучасних європейських стандартів, повідомляють на сторінці закладу у фейсбук.

На закупівлю обладнання кабінету витратили понад 20 тисяч євро. За ці кошти закупили вертикалізатори, реабілітаційний та масажний столи, столик мануальний для реабілітації з навантаженням, бруси з перешкодами, драбинка, масажні валики, мотомед та реабілітаційну дошку.

«Дитяча реабілітація сьогодні має бути в кожній клініці як стандарт. Без реабілітації більшість пацієнтів лікарні, на жаль, мають великий ризик інвалідизації. Особливо це стосується діток, які знаходяться на лікуванні після важких травм, кульових чи осколкових поранень, важких реконструктивних операцій, а також дітей, які мали проблеми у період новонародженості тощо. А взагалі, реабілітаційна кімната відкрита для усіх діток, які знаходяться у нас на лікуванні», – зазначив в.о. директора лікарні Дмитро Квіт.

Повідомляють, що у реабілітаційних кабінетах працюватимуть лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, ерготерапевт, лікар-ортопед травматолог дитячий, лікар-педіатр, фізичний терапевт, психолог, медичні сестри з масажу та логопед.

Проект реалізували завдяки підтримці двох німецьких благодійних фондів.

Відео