У львівському «Охматдиті» запрацював центр виходжування новонароджених та недоношених дітей | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У львівському «Охматдиті» запрацював центр виходжування новонароджених та недоношених дітей
30 Січня, 16:23

У львівському «Охматдиті» запрацював центр виходжування новонароджених та недоношених дітей

У Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит» після реконструкції запрацював центр виходжування новонароджених та недоношених дітей. Відтак в лікарні зможуть надавати допомогу немовлятам від 0 до 28 днів. Про це розповіли у медзакладі.

Загалом в лікарні планують виходжувати близько 250 маленьких пацієнтів щороку. Серед них глибоконедоношені діти, а також ті, які потребують спеціального догляду після лікування у реанімації, після важких реконструктивних операцій та ті, які поступили до медзакладу у важкому стані.

Відтак, у лікарні, надаватимуть кваліфіковану медичну допомогу новонародженим у перші години життя, а саме: моніторинг стану малюка, скринінг слуху, вроджених вад серця (ЕХО, ЕКГ), вроджених вад кульшових суглобів (УЗД), фототерапія, парентеральне харчування та дотримання теплового ланцюга.

Крім того у медзакладі забезпечать спільне перебування матері з дитиною  та підтримку грудного вигодовування, з консультацією спеціалістів.

«Завдяки впровадженню новітніх методів лікування, дотримуючись клінічних протоколів лікування та виходжування новонароджених дітей, а також сучасних перинатальних технологій у відділенні: обмежуються інвазивні втручання, зменшується тривалість перебування дитини у стаціонарі, знижується рівень інвалідності внаслідок перинатальної патології у дітей та проходить контроль болю»,  – розповіли у лікарні.

В подальшому маленьких пацієнтів, при необхідності скеровуватимуть на реабілітацію в спеціалізовані підрозділи клініки «Охматдит».

Проєкт реалізували за кошти благодійників.

Відео