Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львівському університеті триває фотовиставка «Фронтові друзі»
09 Грудня, 20:57
logo-black

У Львівському університеті триває фотовиставка «Фронтові друзі»

Цими днями у вестибюлі головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка триває фотовиставка «Фронтові друзі». Вона включає в себе 24 світлини, на яких зображені українські військові та волонтери з чотирилапими друзями. Автором фото є військовий капелан отець Андрій Дуда.

«Ця виставка – це частина моєї проповіді. Подивіться в очі Героїв на фото, бо там є справжня свобода. І це та свобода, яка допомагає ближньому, яка живе для ближнього, яка створена для того, аби нею ділилися. Підійдіть до кожної світлини, проведіть внутрішній діалог з кожним солдатом. Не зупиняйтеся не лише на емоціях, адже я хотів передати через прості речі велику істину: показати що українські захисники є справжнім символом нашого часу. Я щасливий, що можу жити серед таких людей», – зазначив на відкритті виставки автор фото.

Студентка Франкового вишу Юлія Різничок каже, що хотілось би, аби таких проектів було більше, бо вони змушують пишатися тим, які люди живуть у нас.

“Для мене було великою несподіванкою, коли я побачила виставку у нашому університеті. Попри те, що цій темі вже присвячено дуже багато проектів, серед яких фотоматеріалів найбільше, виставка із домашніми улюбленцями чимось вирізняється, вона надзвичайно мила. Дуже класно, що й сьогодні, на шостому році війни, до болючої теми і досі стараються привертати увагу креативними методами, та ще й такими, що надихають. Поки я розглядала світлини, більше десятка студентів робили собі фото і дійсно з цікавістю розглядали їх. Я думаю, що зараз саме час показувати та розповідати, що наші захисники не здаються, вони також радіють життю, жартують. Це українці із найщирішою вірою у те, що все буде гаразд, що ця боротьба для нас буде переможною, і не треба складати рук”, – коментує студентка LMN.

photo5435977559671156254
photo5435977559671156252
photo5435977559671156253
Схожі новини