Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львівському університеті викрили нарколабораторію з виробництва метадону
31 Серпня, 21:15

У Львівському університеті викрили нарколабораторію з виробництва метадону

У Львові поліція викрила групу осіб, які організували у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Ґжицького нарколабораторію, пише Zaxid.net. Виробництвом метадону займався завідувач лабораторії. Товар збували через відомий кальян-бар «Хаббл Баббл». Загалом затримали чотирьох підозрюваних. Про це ввечері 31 серпня повідомила прокурорка Львівської області Ірина Діденко.

Група осіб виготовляла метадон і збувала його поштою по всій Львівській області.

«За один раз виготовлялась партія від 1 кг особливо небезпечного наркотику «метадон». Це при тому, що доза 1 грама на «чорному ринку» сягає від 600 грн. Збувався «товар» через спеціально створений інтернет-магазин. Фігуранти надсилали наркотики поштою, отримавши перед цим передплату на банківські рахунки», — написала Ірина Діденко.

Як повідомили у прокуратурі, затримали чотирьох львів’ян: організатора – співвласника львівського кальян-бару, завідувача лабораторії одного з львівських вишів (хіміка, який виготовляв наркотичний засіб), працівника кальян-бару, який адміністрував сайт, та ще одного працівника кальян-бару, що фасував і розповсюджував наркотик.

За інформацією слідства, задокументовано виготовлення майже 3 кг метадону ціною понад 1,8 млн грн. Їх затримали 31 серпня під час реалізації ще понад 1 кг ціною близько 700 тис. грн.

Правоохоронці наголошують, що лабораторію з виготовлення метадону у Львові задокументовали вперше. Це напівсинтетичний наркотик, заборонений у всіх країнах через високу смертність.

Виробники його не вживали, але розповсюджували по усій Львівщині серед наркозалежних. Партії для продажу зазвичай були малі – від одного до кількох грамів.

https://zaxid.net/news/

Схожі новини