Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У львівських лікарнях залишилося мало місць для пацієнтів з коронавірусом
22 Червня, 15:31

У львівських лікарнях залишилося мало місць для пацієнтів з коронавірусом

У Львові лікарні, призначені для пацієнтів з COVID-19, заповнені до 90%, повідомляє Дивись.інфо. Про це сьогодні під час брифінгу у Винниківському госпіталі розповіли представники ЛОДА. Ситуацію з коронавірусом в області називають контрольованою.

Епіцентрами поширення цієї недуги є Львів, Жовківський та Яворівський райони.

«Враховуючи загострення по Яворівському району, в нас сьогодні буде засідання ТЕБ НС, де будемо приймати рішення про відкриття Новояворівської міської лікарні. Вона має інфекційне відділення, палати на 20 місць із кисневою терапією, тобто буде відкрита ще одна установа, а Яворівська районна лікарня буде виключена зі списку. Адже, за словами лікарів, вона не готова приймати в першу чергу важких пацієнтів», – зазначив заступник голови ЛОДА Іван Собко.

Головний лікар Винниківського госпіталю Максим Прикупенко додав, що для потенційних пацієнтів із коронавірусом у шпиталі залишилося мало місць.

«Для потенційних хворих у нас лишається близько 10 місць. Але сьогодні ми інтенсивно ведемо виписку. Зараз у госпіталі знаходяться 153 пацієнти й запланована виписка тих, хто одужав або з непідтвердженим діагнозом COVID-19. Вони будуть переведені в інші лікарні для продовження лікування пневмоній. Таким чином ми будемо мати можливість приймати пацієнтів у важких станах», – говорить Максим Прикупенко.

Нагадаємо, що сьогодні із робочим візитом на Львівщину приїхав міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Він відвідує місцеві лікарні та планує взяти участь в обласній комісії ТЕБ НС.

Фото: Дивись.інфо (ілюстративне)

Схожі новини