Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У львівських садочках дітям замість масла давали спред
13 Грудня, 13:57

У львівських садочках дітям замість масла давали спред

Понад 200 кг фальсифікованого масла вилучили спеціалісти Держспоживслужби. Продукт із 72,6% жиру насправді виявився не натуральним, а спредом, – пише Захід.нет.

«Під час здійснення планової перевірки у яслах-садку №33 було відібрано зразки вершкового селянського масла 72,6% жиру, виробництва ДП «Старокостянтинівський молочний завод». Постачальник – ПП «Товарна База». За результатами лабораторних досліджень, у маслі виявили рослинний жир. Тобто, це було не вершкове масло, а спред», – кажуть в ГУ Держспоживлужби у Львівській області.

33-тий садок не єдиний, хто закуповував фальсифіковане вершкове масло. Такий спред потрапив на кухні ще близько 20 дошкільних навчальних закладів у Галицькому та Франківському районі Львова. Загалом під час перевірок спеціалісти вилучили понад 230 кг цього продукту. Крім того, Держспоживслужба скерувала лист в управління освіти Львівської міськради.  В ньому рекомендувала призупинити закупівлю цього продукту, допоки не завершиться розслідування.

За даними YouControl, приватне підприємство «Товарна База» зареєстроване у Солонці Пустомитівського району. Його засновником і директором є Іван Щекун. Воно постачає продукти харчування не лише у львівські дитсадки, а й в інші заклади освіти, зокрема ЛНУ імені Івана Франка, Львівський державний університет внутрішніх справ, а також у львівські лікарні. Зокрема, у міську дитячу лікарню Львова та обласну лікарню Охматдит.

У 2019 році підприємство виграло тендери на постачання продуктів на понад 40 млн грн.

 

 

Схожі новини