Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У львівських школах запровадять урок для хребта «Здорова постава»
30 Липня, 19:47

У львівських школах запровадять урок для хребта «Здорова постава»

Депутати Львівської міської ради на засіданні комісії гуманітарної політики розглянули проект ухвали «Про затвердження програми «Здорова постава» у закладах загальної середньої освіти Львова на 2019-2022 роки», йдеться на сайті Львівської міської ради.

Ця програма охопить учнів перших-четвертих класів і буде проводитись як третій урок з фізичної культури. На ньому діти займатимуться вправами для профілактики захворювання опорно-рухового апарату. Завданням програми є запобігання захворювань хребта, сколіозу, остеохондрозу, популяризація здорового способу життя.

«Пілотний проект з нового навчального року запроваджується у тридцяти школах Львова. Для цих них  ми придбаємо інвентар, а фахівці проведуть спеціальне навчання для вчителів. Такі заняття передбачені насамперед для учнів початкової школи, тому першочергово програма діятиме у школах першого ступеня», – зазначила начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

На цей рік під програму передбачено близько 700 тис грн. Аби в усіх школах впровадити таку дисципліну.

«Оздоровчий урок для хребта буде проводитись щотижня на уроці фізкультури. Програма «Здорова постава» потрібна дуже, особливо дітям  у початкових класах, тому що у них тільки формується хребет. А вони переважно сидять в школі, вдома за уроками, за комп’ютерами. Якщо один з уроків буде спрямований на те, щоб робити вправи для хребта та уникнути сколіозу, – то це дуже добре. Було б корисно також продовжити програму і для старших класів», – зауважила голова комісії Тетяна Іванів.

Фото: ЛМР

Схожі новини