Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У львівських супермаркетах збиратимуть харчування для хворих дітей
14 Листопада, 21:05

У львівських супермаркетах збиратимуть харчування для хворих дітей

Завтра, у суботу та неділю, 15-17 листопада, благодійний фонд «Крила надії» збиратиме спеціалізоване харчування для дітей. Акція відбуватиметься в усіх супермаркетах «Арсен» та «Антошка». Усі небайдужі можуть купити позначену кашу, суміш чи йогурт і залишити його у промаркованому кошику.

На Львівщині живуть близько ста хворих діток, які можуть харчуватися тільки такою їжею, передає Захід.нет.

11-річна Софійка та 9-річний Лук’янчик перебувають на штучній вентиляції легень. У дітей спінальна м’язова атрофія. Це генетичне захворювання, від якого м’язи поступово втрачають свою силу, а діти – здатність рухатися.  Діти-школярі на індивідуальному навчанні. Попри свою нерухливість, вони дуже допитливі.

Життя дітей залежить від догляду та багатьох апаратів. Їм потрібне гіперкалорійне харчування. Тому у дитячому меню чимало спеціалізованих сумішей. Їх вони споживають через зонд.

«Нам потрібна одна пачка харчування на одну дитину вдень. Але оскільки ми чергуємо різні каші, то в середньому нам іде 30 пачок у місяць на одну дитину, 30 – на другу», – розповідає мама дітей Наталія Радиш.

Це харчування коштує чимало. Тож цій та ще сотні іншим сім’ям із такою їжею допомагає благодійний фонд «Крила надії».

Під час збору харчування у львівських супермаркетах чергуватимуть волонтери у спеціальних футболках. З 17.00 до 20.00 вони розповідатимуть людям про акцію.

Якщо у супермаркеті ви не знайшли потрібних сумішей, акцію можна підтримати фінансово. Будь-яку суму можна відправити на рахунок фонду «Крила надії» 5169 3305 2055 5712 із позначкою «на їжу дітям».

Фото: ілюстрація.

Схожі новини