Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У львівських трамваях та тролейбусах подорожчав проїзд
10 Січня, 12:03

У львівських трамваях та тролейбусах подорожчав проїзд

Від сьогодні пасажири львівського електротранспорту за квиток платять не 5 грн, а 6 грн. Якщо документ на проїзд купують у водія – за нього викладають 7 грн. Таке рішення 10 січня прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради.

Пільгові категорії населення і надалі користуватимуться трамваями і тролейбусами безкоштовно. Не платитимуть в електротранспорті пенсіонери за віком, учні шкіл та особи з інвалідністю 3-ї групи.

Пасажири, які користуються для оплати проїзду QR-кодами чи SMS, будуть платити 6 грн. Також 6 грн коштуватимуть квитки у терміналах EasyPay та у кіосках. Вартість разового квитка для студентів відтепер буде становити 3,50 грн у водія, а онлайн-квиток коштуватиме 3 грн. Тариф на проїзні квитки наразі не змінюється і становить 150 грн (30 днів) і 420 грн (90 днів). Також не змінюється вартість туристичного 3-денного проїзного (40 грн) та пересадочного квитка, що діє півтори години (5,50 грн). 

“Інвестиція в розвиток електротранспорту за останні 10 років у Львові становить 884 мільйонів гривень – це закупівля трамваїв і тролейбусів, ремонт контактної мережі, трамвайних колій, модернізація тягових підстанцій. А протягом наступних трьох років в розвиток ЛКП “Львівелектротранс” інвестують 1,9 мільярди гривень. У планах реконструкція усіх депо, закупівля рухомого складу — 10 нових і 40 вживаних трамваїв і 100 нових тролейбусів”, – пообіцяла заступниця міського голови з питань ЖКГ Ірина Маруняк. 

Фото: Гал-нет

Схожі новини