Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині перевірятимуть квест-кімнати
09 Січня, 10:54

На Львівщині перевірятимуть квест-кімнати

У Львові та області планують перевірити квест-кімнати. Так вирішили через пожежу, яка сталася у аналогічному закладі у Кошаліні в Польщі. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Внаслідок цієї пожежі загинули п’ятеро дітей.

За словами керівника служби у справах дітей ЛОДА Володимира Лиса, при ЛОДА мають створити комісію та перевірити заклади мають упродовж тижня.

 

«Оскільки трапилась у трагедія у Польщі, тому я звернувся під час наради до керівництва області з проханням перевірити квест-кімнати в області. Це популярне дозвілля у світі, і в Україні діють такі ігрові кімнати, кімнати страху. Власники винаймають квартири і влаштовують дозвілля. Але ми маємо знати, чи там безпечно. Бо, для прикладу, у Польщі, в Кошаліні, де трапилась трагедія, не було дозволу пожежників. Якщо все у нас гаразд із безпекою, то тоді все добре. Але ми маємо перевірити, щоб уберегти людей», – сказав Володимир Лис.

У Львівській ОДА мають визначити, які служби залучатимуть до перевірок. До складу комісії буде входити ДСНС.

Додамо, 4 січня в Кошаліні сталася пожежа у квест-кімнаті. За правилами цього атракціону, щоб залишити замкнене приміщення, учасники мають виконати низку завдань. Всі п’ятеро дівчат, які перебували у квест-кімнаті, не змогли вийти і загинули. Власника закладу затримали. Цей випадок став приводом для масштабної перевірки таких розважальних закладів у Польщі, частину з них закрили.

Схожі новини