У Львові 10-річний хлопчик підняв пропор Героя Небесної Сотні Андрія Дигдаловича | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові 10-річний хлопчик підняв пропор Героя Небесної Сотні Андрія Дигдаловича
20 Лютого, 15:52

У Львові 10-річний хлопчик підняв пропор Героя Небесної Сотні Андрія Дигдаловича

Сьогодні, 20 лютого, в Україні відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Цьогоріч минає 10 років після розстрілу учасників Революції гідності, що героїчно відстояли демократичні інтереси, права і свободи українців.

В пам’ять про їх подвиг у Львові ровесник революції підняв прапор України, що належав загиблому на Майдані Герою Небесної Сотні Андрію Дигдаловичу. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Прапор належав мешканцю Сокільник Андрію Дигдаловичу, якого вбили 20 лютого 2014 року на Майдані в Києві. Саме в цей день 10 років тому він мав отримати нагороду – орден «За оборону Майдану», однак зранку його життя забрала куля снайпера на вулиці Інститутській. В цей момент у внутрішній кишені куртки з ним був прапор України, який і піднімали над меморіалом.

«Цей прапор – це символ життя, яке так любив Андрій, який є дуже важливим для нашої сім’ї. Для мене, для дітей – це дороговказ, з яким ми повинні йти по життю, щоб чітко розуміти, що ми не можемо існувати без України в серці», – каже Наталія Дигдалович, дружина Героя.

Підняв прапор десятирічний Богдан Компричевський, який народився за день до початку Революції Гідності. Зараз батько хлопчика служить у Збройних силах України.

Також сьогодні пам’ять Героїв Небесної Сотні вшанували на Личакові вшанували .

Відео