У Львові 15-річна школярка звинуватила п’яного вчителя у домаганнях | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові 15-річна школярка звинуватила п’яного вчителя у домаганнях
15 Лютого, 12:21

У Львові 15-річна школярка звинуватила п’яного вчителя у домаганнях

Учениця 10 класу львівського ліцею №21 звинуватила свого вчителя фізкультури у сексуальних домаганнях. Дівчина звернулася до поліції, яка уже порушила кримінальне провадження, вчителя відсторонили від роботи. Про це повідомляє zaxid.net.

Відомо, що інцидент трапився 12 лютого біля Славського під час шкільної поїздки. 11 учнів зголосились їхати на дводенний відпочинок у Карпати. Супроводжував їх лише один вчитель – 28-річний Микола Древич, вчитель фізкультури.

«Разом з дітьми з вокзалу їхав молодий вчитель фізкультури. Я відвезла доньку на вокзал, аби познайомитися з ним, тому що донька новенька у класі і перейшла до цієї школи тільки у січні. Вчитель Микола запевнив мене, що все буде гаразд, щоб я не хвилювалася», – поділилась мама дівчинки Олена Крамаренко.

Жінка розповідає, що жодних підозр у неї не виникло, і вона відпустила свою 15-річну доньку у поїздку.

Того ж дня, у 17:00, дівчинка подзвонила до матері і розповіла, що їй було погано від алкоголю і що до неї чіплявся вчитель.

«Вона мені дзвонить і каже, що вони всі, і вчитель також, пили якісь слабоалкогольні напої, але саме їй стало погано. Вчитель був з донькою в туалеті, коли їй було зле, але він мені не подзвонив і нічого не розповів. В доньки впала температура і вчитель помагав їй міряти температуру. І поки він міряв ту температуру, то намагався поцілувати Вероніку в губи. Донька спершу не знала, що їй робити, але після того, як вчитель почав ще й пхати руки їй під футболку, Вероніка почала кричати і задзвонила до мене»,- обурюється мама учениці.

Жінка негайно виїхала машиною зі Львова у Славське, а школярка тим часом викликала поліцію та зателефонувала на гарячу лінію жертв насильства.

«Коли прибула поліція, вчитель Микола закрився у кімнаті і не виходив. Коли вже я приїхала, то він вийшов, спершу кидався на поліцейських, кричав, що у моєї доньки шизофренія. Було видно, що Микола Древич п’яний», – стверджує Олена Крамаренко.

Вчитель, якого школярка звинувачує у домаганнях

Поліція на місці прийняла заяву від матері та відправила ученицю у найближчу лікарню для проведення експертизи. У прес-службі поліції розповіли, що на вчителя вже відкрите кримінальне провадження за статтею про розбещення неповнолітніх. Прокуратура також взялася за цю справу.

Окрім цього, керівниця Львівського міського управління освіти Леся Васюта повідомила, що ніхто з керівництва школи не знав про цю поїзду, вона не була запланованою і вчитель фізкультури організував її сам.

«Зараз ми проводимо службове розслідування, вчитель вже відсторонений від роботи. Він уже вісім років працює у цій школі і раніше жодних схожих випадків з ним не траплялося. Ми співпрацюємо з поліцією», – додала Леся Васюта.

Відео