У Львові 1500 скаутів взяли участь у відкритті пластового року | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові 1500 скаутів взяли участь у відкритті пластового року
17 Вересня, 13:35

У Львові 1500 скаутів взяли участь у відкритті пластового року

Сьогодні, 17 вересня, у Львові в Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького відбулось урочисте відкриття Пластового року 2023. Про це повідомив голова львівської ОВА Максим Козицький.

«В умовах повномасштабної війни пластовий рік не матиме конкретної тематики, однак пріоритети залишаються незмінними – прищеплення любові до Бога та держави. Окремий напрям – волонтерство» – проінформував Максим Козицький.

Зазначимо, що відкриття пластового року – щорічна  акція, на якій учасники зустрічаються після таборового літа для спілкування та нагородження вихованців та дорослих волонтерів.

Для проведення заходу у 2023 році пластуни зі Львова об’єднались з членами окремих пластових осередків в області (Стрий, Старий Самбір, Дрогобич, Сокаль, Червоноград, Буськ та інші).

«У відкритті пластового року взяли участь 1500 пластунів – це лише частина спільноти. Вступили цьогоріч до скаутської організації у нашій області близько 400 дітей. Попереду на пластунів чекає осінньо-зимовий сезон вишколів та внутрішніх занять» – повідомив Максим Козицький.

Нагадаємо, що наприкінці літа у Зимноводівській громаді запрацювала пластова домівка.

Відео