У Львові 3-тижневе немовля потрапило до реанімації через ковід | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові 3-тижневе немовля потрапило до реанімації через ковід
24 Січня, 13:38
logo-black

У Львові 3-тижневе немовля потрапило до реанімації через ковід

Напередодні вихідних до реанімаційного відділення дитячої лікарні Першого територіально медичного об’єднання Львова потрапило тритижневе немовля з підозрою на коронавірусну хворобу. Зараз дитина вже переведена до діагностично-ізоляційного відділення лікарні. Про це повідомляє прес-центр Першого ТМО м.Львів.

«У дитинки була висока гарячка, млявість, вона відмовлялася від грудей. В сім’ї була старша дитина, хвора на ковід, тож батьки звернулися до лікарів», – розповіла Тетяна Маланчук, педіатр діагностично-ізоляційного відділення.

За її словами, в реанімації дитина пробула дві доби. Також сьогодні до відділення перевели 4-місячну дитину, яка до того перебувала у реанімації.

 

Загалом у ковідному відділенні лікарні зараз перебувають 56 дітей, з них 22 дитини віком до 1 року. У 44 дітей короновірус підтверджено, одна дитина є кисневозалежною.

Збільшується кількість пацієнтів у ковідному відділенні Львівської обласної дитячої лікарні «ОХМАТДИТ». Станом на сьогодні там перебувають 97 дітей, один пацієнт на штучній вентиляції легень.

Відео