Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові 5 хворих з COVID-19 у важкому стані, один на штучній вентиляції легень
02 Квітня, 15:20

У Львові 5 хворих з COVID-19 у важкому стані, один на штучній вентиляції легень

Станом на 2 квітня у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні госпіталізовані 38 людей з симптомами чи підозрою на спричинене коронавірусом SARS-CoV-2 захворюванням COVID-19. 5 хворих перебувають у тяжкому стані, одну людину підключили до апарату штучної вентиляції легень, – повідомляють у Львівській міській ради.

«Подивіться статистику, яка є по світу. Щоб ви розуміли, у нашій інфекційній лікарні зараз із 38 хворих, які там перебувають, 5 — у дуже важкому стані. Один вже підключений до апарату ШВЛ. Статистика смертності зростає по Україні з кожним днем. Люди дуже часто безпечні, — пояснив Садовий. – Те, що відбувається в Німеччині, Франції — це близько до нас. А ми думаємо, що воно нас омине. Насправді ми зараз лише на старті, в нас очікується пік якраз на Великодні свята».

 

Станом на ранок 2 квітня на Львівщині підтверджено 12 випадків інфікування коронавірусом, одна людина одужала.

За останню добу виявлено п’ять нових випадків захворювання. Вік хворих – 32-58 років, повідомили у Львівському обласному лабораторному центрі МОЗ України.

Серед нових хворих, у яких захворювання діагностували вчора, є двоє львів’ян, двоє мешканців Стрийського району і один – з Пустомитівського. – пише Захід.нет

32-річний львів’янин, з його слів, не подорожував. 22 березня звернувся в Львівську обласну інфекційну лікарню на консультацію, бо мав симптоми респіраторного захворювання. Біоматеріал на дослідження відправили до Києва, в лабораторію Центру громадського здоров’я. 1 квітня встановлено позитивний результат.

Ще один 57-річний чоловік з Стрийського району 13 березня був госпіталізований в пульмонологічне відділення Стрийської центральної міської лікарні. 23 березня його проконсультували в обласній інфекційній лікарні. 1 квітня з Києва прийшов позитивний результат.

53-річна мешканка Пустомитівського району 7 березня повернулася з Сербії. 14 березня захворіла, перебуває на амбулаторному лікуванні. Результати досліджень у лабораторії в Києві підтвердили позитивний результат.

58-річний мешканець Львова повернувся з Австрії 12 березня. 21 березня отримав консультацію в обласній інфкційній лікарні. Перебуває на амбулаторному лікуванні. 1 квітня прийшов позитивний результат з лабораторії у Києві.

Схожі новини