Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові 91-річний дідусь розважився на дискотеці
01 Жовтня, 20:46

У Львові 91-річний дідусь розважився на дискотеці

Cьогодні у Львові для бабусь і дідусів влаштували вечірку. З нагоди Дня людей похилого віку пенсіонерів запросили до нічного клубу. Були конкурси, драйвові виступи та танці. Їх у нічному клубі зібралося 150, передає Zaxid.net.

«Настрій – дуже-дуже файний! Сьогодні свято, нас будуть вітати, ми дуже раді, що нас запросили, що ми тут, в такому гарному приміщенні перебуваємо. В першу чергу будемо танцювати!» – казала учасниця вечірки пані Тамара.

Такі вечірки Міський територіальний центр соціального обслуговування влаштовує вже шість років поспіль.

«Щоби люди відпочили, познайомилися, аби не хникали, а жили повноцінним життям!» — додає учасник дискотеки пан Ярослав.

Дискотека проходила під гаслом «Завжди молоді».

«Я минулого тижня почув таку фразу, що формула бабусі — це є діти, внуки і город. Ми хочемо цю формулу переламати, і хочемо показати, що, крім такого типового відпочинку, є також активнее, цікаве дозвілля», — пояснює директор міського центру соціального обслуговування Віталій Браславський.

Перед дискотекою та шаленими танцями були виступи. Першими на сцену виходили літні жінки у веселих костюмах, які танцювали хіп-хоп. Під оплески колег по віку на сцені виступав колектив «Драйвові хопери».

«Так, як працювали ці люди на репетиції, то можна позаздрити й ставити в приклад багатьом професійним танцівникам. Це завзяття, цей вогонь в очах, це було неймовірно!» — каже їхня викладачка хореографії Олександра Єсіпова.

Після виступів була дискотека. Найстаршому учаснику вечірки, якому незабаром виповниться 92, урочисто вручили подарунок – без алкогольне мохіто.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини