Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові арештували майно та корпоративні права підприємства з російським власником
12 Вересня, 19:06

У Львові арештували майно та корпоративні права підприємства з російським власником

Суд арештував корпоративні права львівського підприємства, що є одним з найбільших виробників скляної продукції на території Заходу України, на загальну суму 11 млн грн. Також арешт наклали на 19 об’єктів нерухомості цього підприємства – цілісний майновий комплекс товариства. Про це LMN повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

«За клопотанням прокурорів Львівської обласної прокуратури накладено арешт на корпоративні права львівського підприємства… Загальна сума арештованого майна становить майже 470 млн грн. Вирішується питання про передачу арештованого в управління АРМА», – йдеться в повідомленні Львівської обласної прокуратури

За даними слідства, посадовці підприємства, засновником якого є естонська компанія, а бенефіціарними власниками – група громадян росії, що контролює кошти від продажу скляних виробів, ухиляються від сплати податку завдяки фінансовим посередникам – пов’язаним компаніям в Естонії.

Окрім того, громадяни рф задіяні у матеріальному забезпеченні міністерства оборони росії, що є важливим елементом фінансування під час військової агресії в Україні.

Схожі новини