У Львові батьків, що виховують дітей з інвалідністю, запрошують на проєкт взаємопідтримки | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові батьків, що виховують дітей з інвалідністю, запрошують на проєкт взаємопідтримки
08 Грудня, 14:00

У Львові батьків, що виховують дітей з інвалідністю, запрошують на проєкт взаємопідтримки

Проєкт “Небокрай” допоможе батькам, які виховують дітей з інвалідністю, соціалізуватись та отримати коло взаємопідтримки. Його створила юристка за освітою Діана Палко. Жінка сама має інвалідність з дитинства. За допомогою спеціальних модулів, хоче навчити батьків любити своїх дітей, а вже потім бачити їхній діагноз.

“Я знаю як це, коли батьки все життя займаються вирішенням діагнозу дитини. Відвідують священників, лікарів, цілителів, забуваючи, що дитині потрібна в першу чергу їхня любов, підтримка, увага і прийняття того, що вони такі, як є. Мета мого проєкту, допомогти батькам бачити перш за все своїх дітей, а вже потім їхній діагноз. Адже, якщо цього не відбувається, то дитина росте з відчуттям, що це вона якась проблема, яку потрібно вирішити», – розповідає Діана.

“Небокрай” – це консультативні модулі, які відбуваються щомісяця. Кожен має різну тематику та передбачає зустрічі з різними спікерами, дотичними до теми інклюзії.

«У нас будуть зустрічі з психологами, духівниками, юристами, які допоможуть батькам прийняти та пропрацювати наболіле, зокрема, що стосується вирішення бюрократичних проблем з отримання довідок», – пояснює жінка.

Та зазначає, що реалізувати такий проєкт їй вдалось завдяки підтримці програми WOWoman від Української освітньої платформи.

«На цій програмі для жінок отримала колосальну підтримку від учасниць. Тоді й зародилась ідея проекту про інклюзію. Написала його, отримала фінансову підтримку і старт до реалізації», – каже Діана.

До слова, доєднатись до програми “Небокрай” можна, написавши Діані у фейсбуці.

Відео