У Львові біля залізничного вокзалу відкрили Центр туристичної інформації | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові біля залізничного вокзалу відкрили Центр туристичної інформації
22 Червня, 16:07

У Львові біля залізничного вокзалу відкрили Центр туристичної інформації

У Львові на пл. Двірцевій запрацював Центр туристичної інформації. Як повідомили у Львівській міськраді, тут надаватимуть інформацію та консультації як туристам, так і внутрішньо переміщеним людям.

Окрім того, у приміщенні Центру відкрили новий пункт ЛеоКарт, де можна оформити персоналізовану та придбати загальну транспортну картку. Центр працюватиме щодня з 9:00 до 19:00 год без перерви.

«З початку повномасштабної війни для сфери туризму з’явилося чимало викликів і галузь неабияк переосмислила свою діяльність. Це, зокрема, відображається і  в роботі Центрів туристичної інформації. З початку повномасштабної війни ми почали працювати з наданням інформації для іноземних журналістів. Згодом наші послуги поширилися і на людей, які вимушено приїжджали до Львова та потребували якісної інформації в різних сферах. І ці послуги залишаються в Центрах.

Так, окрім звичної інформації про те, як добратися до центральної частини міста чи про актуальні події у Львові, тут можна дізнатися, які послуги для військових є в нашому місті, де можна отримати ту чи іншу волонтерську допомогу, про центри підтримки та місця тимчасового розміщення для вимушено переміщених людей. Загалом –  різноманітну інформацію, що буде корисною для людей, які натрохи чи надовше приїхали до Львова», – зазначила начальниця управління туризму департаменту економічного розвитку ЛМР  Христина Лебедь.

До слова, у цьому пункті можна також придбати і ЛеоКарт «для всіх» та їздити в громадському транспорті за найнижчим тарифом – 13 грн/поїздка. Також тут можна поповнити баланс транспортної картки.

 

Відео