Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові більше двох тижнів розшукують військовослужбовця з Одеси
12 Серпня, 12:11

У Львові більше двох тижнів розшукують військовослужбовця з Одеси

Вже понад два тижні у Львові розшукують 22-річного військовослужбовця Кирила Бєлобородова родом з Одеси, про зникнення якого стало відомо ще 29 липня. Наразі відкрили кримінальну справу про дезертирство, але правоохоронці розглядають й інші версії зникнення солдата, який проходив військову службу за контрактом у львівській військовій частині.

«Оскільки пройшла вже десята доба, то відкрили справу про дезертирство. Кирила розшукує поліція, а військові проводять своє внутрішнє розслідування та залучають колег з інших регіонів, – каже “Захід.нет” керівник Західного регіонального медіацентру Міноборони України Олександр Поронюк. – Для нас найважливіше, щоб він був живий. Чи дизертир, чи ні – це другорядне питання».

Нагадаємо, військовий проходив строкову службу у підрозділі ЗСУ – Військовій службі правопорядку, проживав у Львові на квартирі. У день зникнення чоловік був одягнений у зелену футболку та сині джинси. Усіх, хто бачив, чи має якусь інформацію про Бєлобородова, просять телефонувати за номером 0631238172 – черговий військової частини.

Фото: Правда за Одесу

Схожі новини